Telefon

(0232) 435 95 47

E-Posta

info@erasmekatronik.com

Hakkımızda

Eras Mekatronik A.Ş. olarak fabrika otomasyonu, makine otomasyonu, robotik otomasyon, çelik konstrüksiyon ve talaşlı imalat proje ve üretim kabiliyetlerimizle faaliyetimize 2005 yılında İzmir’de başladık.

Sektörde 15 yıllık deneyimiz ve alanında uzman, genç-dinamik mühendis kadromuzla sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayan, hızlı ve ekonomik projeler üreterek müşterilerimize yüksek teknolojiler sunmaya devam ediyoruz.

                                                                            

 ⫸ Vizyon

Üretken ve sürdürülebilir bir gelecek için endüstriyel dönüşüme katkı sağlamak ve tüm dünyada bu dönüşümün öncüsü olmayı vizyon edindik.

 ⫸ Misyon

Geliştirdiğimiz sistemler ile endüstrinin her alanında hizmet vermeye hazır, uzman mühendis kadromuz ile müşterilerine yeni bir kalite algısı kazandıran, verdiğimiz hizmetlerde yüksek teknolojiyi baz almayı misyonumuz olarak belirledik.

2005

2005

Faaliyetimize 2005 yılında İzmir’de başladık.

İzmir 4. Sanayi Sitesi

İzmir 4. Sanayi Sitesi

Çelik konstrüksiyon, kaynak, birleştirme, boyama, kesme, özel tasarım makinalar, montaj hatları, robot uygulamaları ile İzmir 4. Sanayi Sitesi’nde sizlere hizmet vermekteyiz.

Anonim Şirketi

Anonim Şirketi

Eras Mekatronik A.Ş. olarak 15 yıllık tecrübemizi işimize yansıtıyoruz.

2.000m² toplam alan

2.000m² toplam alan

Fabrika otomasyonu, makine otomasyonu, robotik otomasyon, çelik konstrüksiyon ve talaşlı imalat proje ve üretim kabiliyetlerimizi 2.000 m²  büyüklüğünde tesisimizde müşterilerimize sunuyoruz.

1400 m²

1400 m²

2.000 m² içerisinde bulunan 1400 m²  kapalı alanımızda projelerimizi hayata geçiriyoruz.

25 çalışan

25 çalışan

Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimiz için kusursuz çözümler üretmeye devam ediyoruz.